Produkta kategorija
Sazinieties ar mums

PZT elektronisko keramikas co., Ltd

Pievienot: Mingyou Building Baoan Shenzhen pilsētas Guangdong Provice Ķīnas

Mobile: 0086 1868 0420 598

E-pasts:Alice@piezoelement.com

1 MHz ultraskaņas pārveidotājs

1 MHz ultraskaņas pārveidotājs

1 MHz ultraskaņas pārveidotājs 1MHz ūdensnecaurlaidīgs ultraskaņas sensora attāluma mērījumu specifikācija 1 MHz ultraskaņas pārveidotājs galveno lietojumprogrammu ultraskaņas uzrāde izmanto dažādos aspektos ražošanas prakses un medicīniskam pielietojumam ir viens svarīgākajiem lietojumiem,...

Products Specifications:

1 MHz ultraskaņas pārveidotājs

微信图片_20171125124355.png

Ūdensnecaurlaidīgs 1MHz ultraskaņas sensors attāluma mērīšanu

Specifikācija

nē.

Preces

Specifikācija

1

Rezonanses impedance

≤100Ω

2

Rezonanses frekvenci

1MHZ

3

Statiskā kapacitātes

900±20 % pF

4

Spiediens-resistant

2.5Mpa

image.png

1 MHz ultraskaņas pārveidotājs galveno lietojumprogrammu


Ultraskaņas sensoru tehnoloģija izmanto dažādiem aspektiem ražošanas prakses un medicīniskam pielietojumam ir viena no svarīgākajām programmām, medicīnas turpinājumā sniegtie piemēri paskaidro ultraskaņas uzrāde piemērošanu. Ultraskaņas ārstniecībā galvenokārt tiek izmantots, lai diagnosticētu slimību, kas ir kļuvis neaizstājams diagnostikas metode klīniskā medicīna.


Ultraskaņas diagnostikas priekšrocības: nekādas sāpes par tematiem, bez bojājumiem, metode ir vienkārša, notīriet attēlveidošanas, augstas precizitātes diagnozi. Tik viegli, lai veicinātu, ar medicīnas darbiniekiem un pacientiem laipni. Ultraskaņas diagnostikā pamatā var būt dažādi medicīnas principiem, mēs apskatīsim pārstāvja ts tipa metodi. Šī metode ir izmantot ultraskaņas pārdomas.


Kad Ultraskaņa izplatās cilvēka audu sastopas divas multivides saskarnes ar dažādiem akustiskā impedances, atstaroto atbalss uzrāda šo interfeisu. Katru reizi, kad ir konstatēta atstarojošo virsmu, echo ir parādīta ekrānā osciloskopa un impedance atšķirība starp diviem saskarnes nosaka arī atbalss amplitūdas.


Rūpniecībā, ir tipisks piemērošanas ultraskaņas metāla un ultraskaņas biezuma mērīšana divas nesagraujošā testēšana. Pagātnē daudzas tehnoloģijas ir kavē nespēja noteikt priekšmetu interjera un ultraskaņas uzrāde klātbūtne ir mainījusies situācija. Protams, vairāk ultraskaņas sensori galdautu ir uzstādīti uz dažādām ierīcēm "mierīgi" noteikt to, ko cilvēki vēlas. Nākotnē pieteikumus, ultraskaņas būs kombinācijā ar informācijas tehnoloģiju un jaunu materiālu tehnoloģiju un daudz inteliģentāki un ļoti jutīgi ultraskaņas sensori parādīsies.


Citu veidu ultraskaņas sensoru:

ultrasonic sensor catalog.png

Hot Tags: 1 mhz ultraskaņas pārveidotājs, ražotājiem, sabiedrība, cenu, pārdošanas